Hakkımızda

Özel Can Diyaliz Merkezleri
Hakkımızda

Özel Can Diyaliz Merkezleri

2004 yılında Zonguldak'ta ilk özel diyaliz merkezi olarak Özel Zonguldak Diyaliz merkezi ismiyle  hizmete başlayan merkezimiz; 2007 yılında  Devrek, 2009 da Çaycuma dan sonra 2011 yılında hizmet halkamıza Kdz. Ereğli İlçesindeki diyaliz merkezimizi ekleyerek faaliyetini sürdürmüştür.

2012 yılında da Çaycuma ve Devrek merkezlerimiz birleştirilmiş ve  Bakacakkadı da 2500 m2 kapalı alanıyla Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi ismiyle hizmetinize girmiştir.

Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup uluslararası kalitede cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. ( S.S.K , T.C. EMEKLİ SANDIĞI , BAĞ-KUR ) Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına tüm yurtdışından gelen hastalara  hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini almaktadırlar.

Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.

Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.